کلینیک زیبایی غرب سعادت آباد

ارتودنسی

ارتودنسی یکی از شاخه های تخصصی دندانپزشکی است . متخصص ارتودنسی در هماهنگ کردن نامرتبی دندانها به شخص کمک میکند. از آنجاییکه اغلب درمانهای ارتودنسی ظاهر و شکل صورت افراد را بهبود میبخشد میتوان گفت که پروسه های درمانی انجام شده جنبه زیبایی بالایی دارند و در نهایت لبخند زیبایی به شخص هدیه میدهد.
امری که در اعتماد به نفس و روحیه شخص بسیار تاثیر گذار هست. در کلینیک زیبایی غرب – سعادت آباد درمان ارتودنسی ثابت MBT توسط دندانپزشکان با تجربه با هزینه کاملا مناسب و بصورت اقساط انجام میگیرد.
لازم به ذکر هست که درمان ارتودنسی محدودیت سنی ندارد و از کودکان و نوجوانان تا افراد بزرگسال را شامل میگردد.مدت زمان کوتاه درمان( تنها در یک یا دو جلسه کاری) امکان ترمیم در صورت پریدگی لبه و هزینه پایین باعث شده این روش بسیار کاربردی ومحبوب شود. این روش وابستگی زیادی به هنر و تجربه دندانپزشک مسئول دارد که بتواند در نهایت لبخند زیبا و تاثیر گذاری به مراجعه کننده خود ارائه دهد.
انتخاب رنگ ( از رنگ نرمال دندانهای خود شخص تا رنگ سوپر بلیچ یا فوق سفید ) به انتخاب خود شخص میباشد. جهت برخورداری از یک لبخند درخشان با ما تماس بگیرید.

نمونه کار ها

02188693927