قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد

قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد

فهرست مطالب

قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد

قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد که در این مطلب سعی داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم. توجه داشته باشید که برندهای مختلف آلمانی، سوئیسی، آمریکایی، کره‌ای و ایرانی قیمت‌های متفاوتی دارند و  گاهی نیاز به کشیدن دندان یا پیوند استخوان می‌باشد که همه این موارد باعث می‌شوند هزینه بیشتر شود. به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی یک قیمت ثابت برای این روش تعیین نمود.

قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد

 بررسی عوامل تأثیر گذار در قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد

هر بخشی از ایمپلنت دندان در کلینیک غرب، از کاشت تا پروتز به وسیله متخصص انجام ‌می‌گیرد و جراحی‌های اضافی مثل سینوس لیفت، هزینه‌های جداگانه خواهند داشت. به طور کلی قیمت اینپلنت به عواملی چون: نوع و جنس ایمپلنت دندان، هزینه‌ای که پزشک و لابراتوار دارد و  در صورت نیاز به جراحی و بازسازی، هزینه آن به هزینه ایمپلنت اضافه خواهد شد.

برای پروسه صفر تا صد ایمپلنت، پنج قطعه پایه ایمپلنت نیاز می‌باشد که دو عدد از این قطعات دائمی هستند و در دهان مراجع باقی خواهند ماند و سه قطعه دیگر برای قالب گیری و فرم دادن لثه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در وهله بعدی انتخاب برند ایمپلنت در افزایش یا کاهش هزینه آن بسیار موثر بوده و در کنار این موارد برخی مشکلات دیگر امکان دارد رخ دهد که قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد را تغییر می دهد.

مراحل انجام ایمپلنت دندان در سعادت آباد

  • ایمپلنت به طور معمول در دو مرحله کلی : جراحی(کاشت) و پروتز (روکش) انجام خواهد شد.
  • با توجه به وضعیت استخوان و موقعیت ایمپلنت دندان در مناطق مختلف فکین فاصله جراحی و پروتز بین سه الی شش ماه متغیر می‌باشد.
  • ممکن است نیاز به جراحیهای بازسازی استخوان هم داشته باشید که قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد را بیشتر می‌کند.
  • در صورتیکه نیاز به به بازسازی وسیع باشد یک مرحله جراحی بازسازی و حدود شش ماه بعد جراحی کاشت انجام خواهد شد.
  • ایمپلنت می‌تواند همزمان با کشیدن دندان‌ها انجام شود. (ایمپلنت فوری یا فرش ساکت) پزشک در این مورد شرایط فک و دندان بیمار را مورد بررسی قرار می‌دهد.
  • پروتز دندان نیز می‌تواند با وجود شرایط خاص دندانی که توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد، همزمان با کاشت ایمپلنت انجام شود.

قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد

سخن پایانی

با توجه به موارد گفته شده در این مطلب یکی از رایج‌ترین سوالات افراد در دندا پزشکی قیمت ایمپلنت دندان در سعادت آباد است که با توجه به شرایط متفاوت، هزینه متغیری دارد. کسانی که در اثر ضربه، پوسیدگی دندان یا هر علت دیگری دندان خود را ازدست‌داده‌اند، می‌توانند با این روش زیبایی چهره خود را بازگردانند.

توجه داشته باشید که برای انجام ایمپلنت دندان باید به پزشک متخصص  و حرفه‌ای مراجعه نمایید تا هزینه‌ای که می کنید بی فایده نباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این راستا می توانید با ما تماس بگیرید تا ضمن بهره‌مندی از مشاوره کارشناسان از بهترین خدمات متناسب با شرایط خود بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *